Kontakt

Kategorie

Informacja

Podkładki z gumy na wymiar

Podkładki z gumy na wymiar

 (0)    0

  Płyty i wykładziny gumowe

Z uwagi na strukturę guma jest bardzo uniwersalnym materiałem, a możliwości jej wykorzystania są bardzo szerokie. Z uwagi na fakt, że w naszej ofercie znajduje się guma cięta możemy zapewnić również nietypowe realizacje. Zwłaszcza elementy gumowe na wymiar jak np., podkładki z gumy. Docinamy formatki gumowe nie tylko do prostych kątów, ale również w innych kształtach, np. okrągłe. Dodatkowo zapewniamy możliwość wycięcia otworów o rozmaitym rozmiarze. W przypadku nietypowych kształtów wykonujemy podkładki z gumy na podstawie przesłanego rysunku technicznego.

Elementy z gumy na wymiar

Podkładka z gumy jest docinana głównie z całych płyty SBR - ogólnego użytku, ale również olejoodpornej NBR czy EPDM o podwyższonej wytrzymałości termicznej jak również z gumy silikonowej. W zależności od przeznaczenia uszczelki z gumy polecany może być różny rodzaj materiału. Oczywiście najtańsza opcja to SBR aczkolwiek nie zawsze najlepsza. Czasem lepiej zainwestować w gumę NBR lub EPDM i zapewnić bezproblemowa pracę na dłużej, zwłaszcza w wymagających warunkach pracy.


Podkładki gumowe właściwości i zastosowanie

Guma to elastyczny materiał, idealnie przylega do sąsiadującej powierzchni dzięki czemu zapewnia szczelność. Dlatego podkładki z gumy często wykorzystywane są jako forma uszczelnienia. Należy podkreślić, że guma nie przepuszcza wody. Do pracy w podwyższonej temperaturze polecana jest guma EPDM. Z kolei do wysokich temperatur najlepiej sprawdza się guma silikonowa. Przy wymaganej odporności na olej i substancje ropopochodne rekomendowana jest guma NBR.

Guma cięta sprzedaż

Wykonanie podkładki z gumy wymaga przesłanie ścisłych wytycznych co do wymiaru , a najlepiej rysunku w przypadku wykonania otworów lub nietypowych kształtów. Ponadto należy wskazać materiał, z którego mają być wykonane elementy, grubość płyty i ilość sztuk. Na tej podstawie jesteśmy w stanie przygotować kalkulację cenową i oszacować przybliżony czas wykonania. W celu wyceny zachęcamy do kontaktu pod nr tel.: 780-090-280.

 

 

 (0)    0

Comments are Closed for this post