Kontakt
Poliamid wałki / pręty

      

Poliamid PA6 i PA6G inaczej nazywany również tarnamid, ertalon, tecamid, tecast czy nylon jest bardzo popularnym tworzywem konstrukcyjnym. 

            

Sklep internetowy wałki poliamidowe. Sprzedaż wałków poliamidowych cennik

W sprzedaży posiadamy wałki białe i czarne. Przy zakupie proszę napisać jaki kolor ma zostać wysłany.

           ...

      

Poliamid PA6 i PA6G inaczej nazywany również tarnamid, ertalon, tecamid, tecast czy nylon jest bardzo popularnym tworzywem konstrukcyjnym. 

            

Sklep internetowy wałki poliamidowe. Sprzedaż wałków poliamidowych cennik

W sprzedaży posiadamy wałki białe i czarne. Przy zakupie proszę napisać jaki kolor ma zostać wysłany.

            

Możliwa również sprzedaż wałków 0,5 m i krótszych ustalana telefonicznie.

      

Wałki z poliamidu do toczenia czarne i białe. Szeroki wybór średnic. posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn. Gwarantujemy szybką dostawę 24-48h.

Poliamid to najpopularniejsze z tworzyw sztucznych i najczęściej poszukiwany  „ biały plastik ”. Półfabrykaty z poliamidu są najchętniej kupowane z uwagi na bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Wałki PA6/ PA6G są z powodzeniem wykorzystywane są w przemyśle jako półprodukty do produkcji detali i części maszyn. W stałej sprzedaży posiadamy wałki poliamidowe białe w kolorze kości słoniowej oraz pręty z czarnego poliamidu. Oferujemy pręty z poliamidu w bogatym wyborze średnic:

- poliamid wytłaczany PA6 od fi 6mm do fi 310mm

- poliamid odlewany PA6G od fi 50mm do fi 1000mm

poliamid wałki

Wałki poliamidowe na wymiar

Zwyczajowo wałki z poliamidu dostępne są w odcinkach L=3m, 2m, 1m lub 0,5m zależnie od średnicy. Istnieje również możliwość docięcia krótszych plastrów na życzenie Klienta. Dzięki temu można zredukować koszty zakupu i zamówić tylko tyle materiału ile potrzeba. Należy mieć na uwadze, że niektóre średnice mają narzucone minima zakupowe, zwłaszcza malutkie pręciki PA6.

Pręty z poliamidu PA6 i PA6G właściwości 

Pręty poliamidowe wykazują uniwersalne cechy dlatego mają szerokie możliwości zastosowania. Wałki z poliamidu wytłaczanego PA6 oraz odlewanego PA6G mają prawie identyczne właściwości, różnią się jedynie techniką produkcyjną.

Przede wszystkim pręty PA6/ PA6G charakteryzuje wysoka twardość i sztywność materiałowa oraz znakomita wytrzymałość mechaniczna. Dzięki temu jest to idealne tworzywo do obróbki skrawaniem. Ponadto poliamidowe wałki są odporne na ścieranie i mają bardzo dobre właściwości ślizgowe.

Uwaga! Należy pamiętać, że wałki z poliamidu naturalnego w wilgotnym środowisku mają tendencję do wchłaniania wody i mogą nie trzymać stabilności wymiarowej.

Sprzedaż internetowa wałków z poliamidu

Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzone magazyny w pręty z poliamidu naturalnego - większość średnic dostępna jest od ręki. Mniejszy wybór dotyczy wałków z poliamidu czarnego PA6 MoS2 z dodatkiem dwusiarczku molibdenu i wynika z założeń produkcyjnych. Pręty z poliamidu czarnego są produkowane w mniejszym zakresie średnic. Na zapytanie wyceniamy pręty z poliamidu domieszkowanego, np. z dodatkiem włókna szklanego lub pręty poliamidowe w korze: żółtym, zielony lub czerwonym domieszkowane olejem.

Zachęcamy do składania zamówień przez sklep internetowy z tworzywami poliamidowymi lub telefonicznie: 780-090-280

Więcej

Poliamid wałki / pręty W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Poliamid wałki białe

          

    W ciągłej sprzedaży posiadamy wałki poliamidowe białe. Długość 1 metr i 0,5 metra. Atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień. Sprawdź

  • Poliamid wałki czarne

          

    W ciągłej sprzedaży posiadamy wałki poliamidowe czarne. Długość 1 metr i 0,5 metra. Atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień. Sprawdź