Kontakt
Wykładzina ryflowana

Wykładzina gumowa ryfel sklep internetowy

     
Wykładzina gumowa RYFEL to nic innego jak guma z rowkami minimalizująca ryzyko poślizgnięcia się z uwagi na ryflowaną powierzchnię. Wykładziny gumowe to produkt przeznaczony do ochrony posadzki, a powierzchnia w paski zapewnia dodatkową funkcją antypoślizgową. Dlatego jest to idealny produkt jako w...

Wykładzina gumowa ryfel sklep internetowy

     
Wykładzina gumowa RYFEL to nic innego jak guma z rowkami minimalizująca ryzyko poślizgnięcia się z uwagi na ryflowaną powierzchnię. Wykładziny gumowe to produkt przeznaczony do ochrony posadzki, a powierzchnia w paski zapewnia dodatkową funkcją antypoślizgową. Dlatego jest to idealny produkt jako wykładzina gumowa na podłogę zabezpieczająca posadzkę i zapewniająca bezpieczeństwo poruszania się.

Guma ryflowana sprzedawana jest w całych nawojach o szerokości maksymalnej 1,2m i długości 10mb lub jako maty docięte na wymiar. W ofercie dostępne są 2 rodzaje ryflowania: wąski i szeroki. Najczęściej wybierana jest wykładzina ryflowana SBR #3mm w kolorze czarnym lub szarym. Kolorowe wykładziny gumowe z ryflem produkujemy na zamówienie.

Wykładziny ryflowane – dane techniczne:

  • kolor: standardowo czarny i szary; na zamówienie: zielony, niebieski, czerwony, brązowy;
  • wielkość nawoju: szerokość 1200 mm, długość 10mb
  • grubość płyty : # 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm
  • struktura powierzchni: ryfel wąski – drobny, ryfel szeroki
  • twardość: zwyczajowo ok 70 +/- 5 ShA;
  • rodzaj gumy: SBR / NBR
  • temperatura pracy: -30 st. C do +70st.C.;
  • zbrojenie: tak - na zamówienie 1-3 warstwy

Guma ryflowana – zastosowanie

Wykładzina antypoślizgowa z rowkami to produkt idealny do ochrony posadzki. Sprawdza się jako zabezpieczenie podłogi przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Dodatkowo wyłożenie pomieszczenia gumą wycisza je i zapewnia warstwę izolacji termicznej. Co więcej antypoślizgowa powierzchnia wykładziny ryflowanej chroni przed poślizgnięciem.

Wykładzina ryflowana dostępna jest w wersji SBR - do zwyczajowego użycia oraz NBR przeznaczona do pomieszczeń o potencjalnym ryzyku zabrudzenia olejami czy smarami. W zastosowań narażonych na uszkodzenie mechaniczne warto wybrać wykładziny zbrojone przekładką z tkaniny w celu poprawienia wytrzymałości.

Gdzie kupić wykładzinę ryflowaną?

Zachęcamy do zakupów wyłącznie od polskich dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nie jest to guma ściągana z Dalekiego Wschodu. W przypadku braków magazynowych lub konieczności produkcji na zamówienie czas oczekiwania nie przekracza 7 dni. Producent wykładzin gumowych wysyła zamówienie na adres Klienta bez konieczności odbioru osobistego. W przypadku mniejszego zapotrzebowania zachęcamy do skorzystania ze sklepu Internetowego.

Wykładzina gumowa w rolce oraz maty gumowe na wymiar - sprawdź cenę: 780-090-280.

Więcej

Wykładzina ryflowana Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów