Kontakt

Kategorie

Informacja

Cena płyt gumowych

Cena płyt gumowych

 (0)    0

  Płyty i wykładziny gumowe

Guma cieszy się dużym powodzeniem głównie jako materiał uszczelniający czy zabezpieczający przed zniszczeniem, zabrudzeniem itp. Przede wszystkim jest to zasługą elastyczności materiału oraz trudnościeralnego charakteru. Asortyment gum jest bardzo bogaty stąd cena płyt gumowych to wypadkowa wielu czynników takich jako rodzaj mieszanki gumowej, grubość płyty oraz format nawoju. Aby uzyskać wycenę należy doprecyzować podstawowe parametry oferowanych przez nas płyt gumowych:

  • mieszanka gumowa SBR/NBR/EPDM/NR-L
  • twardość gumy: standardowo 65 ShA
  • grubość płyty: #1-50mm
  • wymiary rolki: szerokość – 1,2m, długość 5-10mb
  • wymiary arkusza: 1m x 1m
  • możliwość zbrojenia: 1-3 przekładki tkaninowe
  • kolor: standardowo czarny, na zamówienie: czerwony, niebieski, zielony, brązowy, szary

Zależnie od zastosowania należy dobrać właściwy rodzaj płyty. Powszechnie wybierana jest SBR to codziennego użytku. W przypadku narażenia na częsty kontakt z substancjami ropopochodnymi zaleca się płyty NBR (olejoodporne). Z kolei do zastosowań zewnętrznych sprawdza się guma EPDM, a do kontaktu z żywnością dedykowana jest guma spożywcza NR-L.

Wariacje ceny płyt gumowych

Trzeba mieć na uwadze, że cena za m2 gumy specjalistycznej będzie wyższa niż tradycyjnej płyty SBR. Nie wspominając o oczywistej zasadzie, że im grubsza guma i większy nawój to koszt zakupu całej rolki rośnie. Ponadto decydując się na inną twardość niż zwyczajowe 65ShA, dodatkowe zbrojenie czy kolor inny niż czarny cena płyt gumowych będzie szła do góry, a przy tym zostanie wyznaczone minimum zakupowe.

Cena płyt gumowych na wymiar

Wszystkie płyty gumowe docinamy na wymiar Klienta. W przypadku nietypowych płyt, produkowanych na zamówienie zawsze określane jest minimum zakupowe. Cena gumy ciętej jest wyższa niż przy zakupie pełnych formatów i wyliczana każdorazowo na zapytanie. Koszt zakupu zależy od ilości formatek i rozkroju płyty oraz powstałego odpadu. Z kolei czas realizacji jest określany na podstawie stanów magazynowych. W celu szybkiej wyceny zachęcamy do kontaktu z biurem handlowym pon nr tel.: 780-090-280.

 (0)    0

Comments are Closed for this post