Kontakt
Płyty silikonowe

Silikon sklep internetowy

Płyty silikonowe odporne na wysoki zakres temperatur, niepalne i wytrzymałe na działanie czynników chemicznych. Guma silikonowa dostępna w całych nawojach o szerokości 1,2m i długości 5 i 10mb. W ofercie również arkusze silikonowe cięte z metra lub maty silikonowe na wymiar. Duży wybór grubości i formatów. Prowadzimy sp...

Silikon sklep internetowy

Płyty silikonowe odporne na wysoki zakres temperatur, niepalne i wytrzymałe na działanie czynników chemicznych. Guma silikonowa dostępna w całych nawojach o szerokości 1,2m i długości 5 i 10mb. W ofercie również arkusze silikonowe cięte z metra lub maty silikonowe na wymiar. Duży wybór grubości i formatów. Prowadzimy sprzedaż przez internet z dostawą na terenie Polski. 

Więcej

Płyty silikonowe Jest 16 produktów.

Podkategorie

  • Płyty silikonowe...

    Oferujemy płyty silikonowe do żywności w kolorze transparentnym - mlecznym, odporne na wysokie temperatury. Zapewniamy całe rolki silikonu w nawojach o szerokości 1,2m i długości 5-10mb, a także arkusze z silikonu spożywczego oraz silikon do żywności na metry. Sprawdź.

  • Płyty silikonowe czerwone

    Czerwone płyty z silikonu o wysokiej odporności temperaturowej, idealnie sprawdzają się w wymagających warunkach pracy. Prowadzimy sprzedaż silikonu czerwonego w bogatym asortymencie grubości. Silikon czerwony dostępny jest w rolkach, arkuszach oraz jako maty silikonowe do przemysłu na wymiar. Sprawdź.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów