Kontakt
Poliamid rury / tuleje

      

Poliamid PA6, Tarnamid, Tecamid, Tecast, Ertalon, Boramid rury tuleje. W sprzedaży posiadamy rury i tuleje białe i czarne cięte na wymiar. Sprawdź szczegóły

      

Sklep internetowy rury poliamid. Sprzedaż tuleje poliamidowe - cennik 

      

         

ZOBACZ RÓWNIEŻ TULEJE ODLEWANE NA WYMIAR - Produkcja rur z poliamidu

Możliwa również spr...

      

Poliamid PA6, Tarnamid, Tecamid, Tecast, Ertalon, Boramid rury tuleje. W sprzedaży posiadamy rury i tuleje białe i czarne cięte na wymiar. Sprawdź szczegóły

      

Sklep internetowy rury poliamid. Sprzedaż tuleje poliamidowe - cennik 

      

         

ZOBACZ RÓWNIEŻ TULEJE ODLEWANE NA WYMIAR - Produkcja rur z poliamidu

Możliwa również sprzedaż rur poliamidowych w odcinkach 0,5 m i krótszych ustalana indywidualnie

Oferujemy tuleje z poliamidu wytłaczanego PA6 oraz tuleje z poliamidu odlewanego PA6 G. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne: czarne tuleje poliamidowe i białe tuleje poliamidowe. Na magazynie posiadamy 1, 2 i 3 metrowe lagi z możliwością odcięcia rur na krótsze odcinki i plastry według zapotrzebowania. Jednak w przypadku małych średnic należy liczyć się z minimum zakupowym.

Poliamid tuleje

Rury z poliamidu cieszą się sporym zainteresowaniem ze względu na uniwersalne właściwości tworzywa oraz atrakcyjną cenę. Nie bez znaczenia jest duża dostępność średnic pozwalająca dopasować tuleje poliamidowe niemalże idealnie do zapotrzebowania. Oszczędza to pracy, czasu i dodatkowych kosztów na obróbkę. W przypadku braku poszukiwanego wymiaru zawsze można wybrać zbliżone średnice i przerobić je do potrzebnego wymiaru lub zamówić odlanie rury na wymiar (dotyczy wyłącznie większych rozmiarów).

Tuleje poliamidowe - dobierz średnicę

W naszej ofercie rury z poliamidu zaczynają się od średnicy zewnętrznej fi 50mm, a kończą na fi 1000mm. Otwór w środku należy dobrać według potrzeb spośród katalogowych formatów.

Oprócz szerokiego wyboru standardowych rozmiarów oferujemy również możliwość wyprodukowania rury z poliamidu PA6G odlewanego na wymiar. Jednak podkreślamy, że rury poliamidowe to półfabrykaty i zawierają naddatki produkcyjne. Dlatego przy wyborze właściwego rozmiaru należy wziąć pod uwagę tolerancję wymiarową: średnica zewnętrzna zawsze będzie na „+”, a wewnętrzna na „-”.

Rury poliamidowe - właściwości

Tuleje poliamidowe PA6 wytłaczane i tuleje z poliamidu PA6 G odlewane z uwagi na dużą dostępność, odpowiednie właściwości i korzystną cenę znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle maszynowym. Wśród atutów rury poliamidowej należy wymienić:

-dużą wytrzymałość zmęczeniową i mechaniczną,
-wysoką odporność na ścieranie,
-wysoką zdolność do tłumienia drgań,
- łatwość obróbki CNC : frezowanie, toczenie, rozwiercanie itp.

Niestety, jako tworzywo poliamidowe- tuleje PA6/ PA6G mają tendencję do wchłaniania wody i mogą nie trzymać wymiaru w wilgotnym środowisku.

Sprzedaż internetowa rury z poliamidu

Sklep internetowy zapewnia szeroki wybór średnic, na bieżąco ukazując ich dostępność oraz cenę. Dodatkowo umożliwia szybkie zakupy i dostawę na wskazany adres. W przypadku rur poliamidowych domieszkowanych oraz nietypowych średnic najlepiej zadzwonić bezpośrednio do konsultanta : 780-090-280. Cena rury z poliamidu jest wtedy ustalana indywidualnie według zapotrzebowania.

Więcej

Poliamid rury / tuleje Jest 49 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów