Kontakt
Wykładziny i płyty gumowe

Wykładziny gumowe i płyty gumowe. Bardzo mocne i odporne na uszkodzenia oraz ścieranie. Szeroki wybór grubości oraz rozmiarów. Docinamy również formaty pod zamówienie. Sprawdź dalej

Wykładziny i płyty gumowe Jest 45 produktów.

Podkategorie

 • Wykładziny gumowe

        

  Wykładziny gumowe sklep internetowy

  Wytrzymałe wykładziny z gumy. Gumy z moletem krążkowym i gumy ryflowane. Doskonale sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu.

 • Gumy SBR

  Płyty gumowe SBR sklep internetowy

  Guma SBR z rolki. Prowadzimy sprzedaż całych rolek. Docinamy również arkusze gumowe na metry kwadratowe i bieżące na wymiar. Wszystkie płyty gumowe posiadają bardzo dobre właściwości użytkowe i zapewniają długotrwałe użytkowanie. Prowadzimy sprzedaż przez internet oraz w hurtowni.

 • Gumy NBR olejoodporna

  Płyty gumowe NBR sklep internetowy

  Guma NBR olejowa. Płyta gumowa odporna na oleje. Dostępna z rolki oraz jako arkusz gumowy na wymiar. W ciągłej sprzedaży posiadamy różne grubości. Prowadzimy sprzedaż w naszej hurtowni oraz przez internet.

 • Gumy EPDM

  Płyty gumowe EPDM sklep internetowy

  Guma odporna na temperaturę. Te płyty gumowe nazywane są również jako płyty termoodporne. Dostępne z metra lub w pełnych rolkach. Dostawa na terenie całej Polski.

 • Gumy zbrojone

  Gumy z przekładkami sklep internetowy

  Płyty gumowe zbrojone płótnem. Z jedną przekładką lub dwona i trzema przekładkami. Dostępne różne grubości i formaty. Oferujemy pełne rolki lub formatki gumowe na wymiar. Prowadzimy sprzedaż przez internet. Sprawdź

 • Gumy NR-L

  Płyty gumowe NR-L do kontaktu z żywnością w kolorze beżowym. Produkcja na zamówienie. W ofercie różne grubości i formaty: całe nawoje 1,2m x 5 lub 10mb, a także arkusze 1m x 1m. Płyta gumowa do żywności - sprzedaż internetowa.

 • Płyty silikonowe

  Silikon sklep internetowy

  Płyty silikonowe odporne na wysoki zakres temperatur, niepalne i wytrzymałe na działanie czynników chemicznych. Guma silikonowa dostępna w całych nawojach o szerokości 1,2m i długości 5 i 10mb. W ofercie również arkusze silikonowe cięte z metra lub maty silikonowe na wymiar. Duży wybór grubości i formatów. Prowadzimy sprzedaż przez internet z dostawą na terenie Polski. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów