Kontakt
Wykładziny gumowe

Wykładziny gumowe sklep internetowy


Wytrzymałe wykładziny z gumy SBR i NBR. Gumy metro - molet i gumy ryflowane. Doskonale sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu oraz w codziennym wykorzystaniu jako maty czy chodniki.

Prowadzimy sprzedaż wykładzin gumowych w całych rolkach jak również docinamy na nietypowe wymiary. Wykładziny gumowe produkow...

Wykładziny gumowe sklep internetowy


Wytrzymałe wykładziny z gumy SBR i NBR. Gumy metro - molet i gumy ryflowane. Doskonale sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu oraz w codziennym wykorzystaniu jako maty czy chodniki.

Prowadzimy sprzedaż wykładzin gumowych w całych rolkach jak również docinamy na nietypowe wymiary. Wykładziny gumowe produkowane są w wersji standardowej i wykładziny olejoodporne. Sprzedawane są jako wykładziny w rolce o szerokości: 1,2-1,45m i długości 10mb. Zakres produkowanych grubości to #3 - 10mm. Istnieje możliwość wykonania wzmocnienia poprzez dodanie przekładek z płótna - wykładziny gumowe zbrojone. W standardzie oferujemy wykładziny w kolorze czarnym i szarym. Inne kolory wykładziny z gumy produkujemy na zamówienie.

Rodzaje i wzory wykładzin gumowych

Wykładziny gumowej możemy zaoferować z 2 mieszanek gum: SBR - standardowa do codziennego użytku i  NBR – olejoodporna, stosowana w miejscach gdzie istnieje ryzyko kontaktu z olejami, smarami i substancjami ropopochodnymi.

Niezależnie od rodzaju mieszanki gumowej zapewniamy 2 wzory: molet krążkowy i ryfel:

molet krążkowy - metro (wypukłe kółka na powierzchni) :
rodzaj mieszanki gumowej: SBR/NBR
grubość: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
wymiar rolki: szerokość max 1450mm, długość max 10mb
kolor: czarny, szary, na zapytanie: niebieski, brązowy, czerwony, zielony
wzmocnienie opcjonalnie przekładki z tkaniny
twardość Sh: ok 70°ShA
 
ryfel wąski i szeroki (paski) :
rodzaj mieszanki gumowej: SBR/NBR
grubość: #3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
wymiar rolki: szerokość max 1200mm, długość max 10mb
kolor: czarny, szary, na zapytanie: niebieski, brązowy, czerwony, zielony
twardość Sh: ok 70°ShA

Niezależnie od rodzaju i wzoru wykładziny jest to materiał elastyczny i tym samym dobrze dopasowuje się nawet do nierównej powierzchni . Ponadto nie przepuszcza wody i stanowi bardzo dobrą ochronę przed zabrudzeniem a przy tym jest wykładzina gumowa jest łatwa do utrzymania czystości.

Wykładzina gumowa na wymiar

Rozmiar rolki to format maksymalny, ale nie ma  problemu, aby dociąć z całego nawoju mniejsze formatki. Dużym zainteresowaniem cieszą się gumowe chodniki czy maty antypoślizgowe na wymiar . Cena wykładziny gumowej w rolce jest korzystniejsza niż materiał cięty na wymiar. Finalny koszt zakupu wykładziny na wymiar zależy od grubości płyty, wzoru, koloru oraz ilości sztuk, dlatego kalkulacja wykonywana jest na indywidualne zapytanie.

Wykładzina z gumy – sprzedaż

Gotowe zamówienia wysyłamy kurierem na wskazany adres. Czas realizacji nie przekracza 72h. W przypadku produkcji na zamówienie lub cięcia na wymiar czas oczekiwania może być dłuższy. W celu zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Konsultantem pod nr tel.:  780-090-280.

Więcej

Wykładziny gumowe  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Wykładzina ryflowana

        

  Wykładzina gumowa z ryflem sklep internetowy

  Guma ryflowana. Wykonana z najwyższej jakości mieszanki gumowej. Zapewnia długotrwałe użytkowanie.

 • Wykładzina molet krążkowy

  Wykładzina gumowa metro/molet sklep internetowy

  Wykładzina gumowa METRO z moletem krążkowym. Wykonana z najwyższej jakości mieszanki gumowej. Zapewnia długotrwałe użytkowanie. Nadają się do wykorzystania zarówno w przemyśle jak i życiu codziennym.

  Wykładziny gumowe do produkt dedykowany do zabezpieczenia różnego rodzaju powierzchni. Zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, estetyczny wygląd a przede wszystkim bezpieczeństwo  podczas poruszania się. Wykładziny z gumy mają za zadanie zapobiegać przed upadkiem lub amortyzować jego skutki. Stąd powierzchnia z wypukłymi kółkami jest celowa i ma zapewnić ochronę przed poślizgnięciem. Bardzo często można znaleźć ten produkt pod nazwą wykładziny antypoślizgowe.

  Nie mniej wykładzina gumowa molet czy też metro to nic innego jak zwykła płyta gumowa, ale zamiast gładkiej powierzchni ma wzór w kółka/ monety. Nie da się ukryć, że guma moletowana to najchętniej wybierany przez naszych Klientów wzór.

  Wykładziny gumowe molet - specyfikacja

  Dostępna w bogatej ofercie grubości i formatów, z możliwością wzmocnienia zbrojeniem z tkaniny.
  Wykładzina metro dostępna jest w 2 wariantach. Standard to guma SBR, która jest wystarczająca do codziennego użytkowania. Natomiast specjalnie do pomieszczeń, w których istnieje spore ryzyko zabrudzenia substancjami ropopochodnymi oferowana jest wykładzina olejoodporna NBR. Wizualnie obydwa rodzaje są takie same. Jedynie różnią się ceną i właściwościami co do odporności na olej.

  Dane techniczne:

  • kolor: standardowo czarny i szary; na zapytanie: zielony, niebieski, czerwony lub brązowy;
  • format: rolka o szerokości 1200- 1450 mm, długość 10mb - na zapytanie dłuższe i krótsze odcinki
  • grubość: # 3, 4, 5, 6, 8,10,12 mm
  • struktura:wypukła molet krążkowy - pastylki
  • twardość: standardowo ok 70 +/- 5 ShA;
  • rodzaj gumy:  SBR / NBR
  • temperatura pracy: -30 st. C do +70st.C.;
  • zbrojenie: na zamówienie możliwość wzmocnienia przekładkami z tkaniny: 1-3 warstw.

  W sprzedaży całe rolki oraz formatki i maty na wymiar.

  Zastosowanie wykładziny gumowej metro

  Wykładziny moletowane SBR polecane są do codziennego zastosowania jako zabezpieczenie posadzki w pomieszczeniach przemysłowych czy gospodarczych. Z kolei gumy molet NBR stosowane są tam, gdzie istnieje ryzyko wycieku oleju, smaru czy benzyny, np. w warsztatach samochodowych czy na hali produkcyjnej.

  Wykładzina w kółka – atuty :

  - elastyczność materiału zapewnia idealne dopasowanie nawet do nierównej podłogi
  - stanowi bardzo dobrą izolację termiczną oraz wygłuszenie pomieszczenia
  - gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami i zabrudzeniem oraz estetyczny wygląd
  - zmniejsza ryzyko poślizgnięcia

  Guma moletowana – sprzedaż

  Cena wykładziny molet zależy przede wszystkim od grubości płyty i mieszanki gumowej, z której jest wykonana. Koszt zakupu podnosi niestandardowy kolor, wzmocnienie przekładką tkaninową czy cięcie na wymiar. Dlatego najlepiej o wycenę pytać prosto u sprzedawcy pod nr tel.: 780-090-280