Kontakt
Gumy SBR

Płyty gumowe SBR sklep internetowy

Guma SBR z rolki. Prowadzimy sprzedaż całych rolek. Docinamy również arkusze gumowe na metry bieżące i na wymiar. Wszystkie płyty gumowe posiadają bardzo dobre właściwości użytkowe i zapewniają długotrwałą żywotność. W ofercie również gumy wzmocnione przekładką z tkaniny. Prowadzimy sprzedaż przez internet oraz...

Płyty gumowe SBR sklep internetowy

Guma SBR z rolki. Prowadzimy sprzedaż całych rolek. Docinamy również arkusze gumowe na metry bieżące i na wymiar. Wszystkie płyty gumowe posiadają bardzo dobre właściwości użytkowe i zapewniają długotrwałą żywotność. W ofercie również gumy wzmocnione przekładką z tkaniny. Prowadzimy sprzedaż przez internet oraz w hurtowni. Dzięki dobrze zaopatrzonym magazynom gwarantujemy szybką dostawę i szeroki wybór.

Kluczową zaletą płyt produkowanych na bazie mieszanki SBR, poza ich uniwersalnymi właściwościami jest atrakcyjna cena w stosunku do innych kauczuków. Guma ogólnego zastosowania świetnie sprawdza się zarówno w codziennym użytku jak i do zastosowań przemysłowym.

Standardowo płyty gumowe SBR sprzedajemy w kolorze czarnym, na zamówienie istnieje możliwość produkcji w kolorach: zielonym, niebieski, czerwonym, szarym i brązowym.

Specyfikacja techniczna:

kolor: czarny standard oraz niebieski, zielony, czerwony, brązowy i szary na zamówienie
format: nawój o szerokości 1200 mm x 10 000mm lub docięty format na wymiar
grubość płyty: od #1mm - #50mm
struktura: lita, powierzchnia gładka
twardość: 50-80 ShA, standardowo 65 +/- 5 ShA
temperatura pracy: -30 st.C do +70st.C
zbrojenie: możliwość zbrojenia przekładkami z tkaniny 1-3 warstw

Charakterystyka gumy SBR

Płyty gumowe SBR są powszechnie stosowane głównie ze względu na dużą dostępność, atrakcyjną cenę i unikatowe właściwości kauczuku takie jak:


    • elastyczność materiału i trudnościeralny charakter,
    • odporność na wodę i wilgoć,
    • niska cena w stosunku do innych kauczuków.

Płyty gumowe ogólnego użytku przeznaczone są do pracy w obojętnym środowisku. W przypadku dużego narażenia na tarcie polecamy płyty SBR zbrojone przekładką z tkaniny, która zwiększa wytrzymałość mechaniczną materiału. Niestety płyty SBR nie są odporne na warunki atmosferyczne i ozon.

Zastosowanie płyty SBR:

Guma SBR jest stosowana zazwyczaj tam, gdzie pojawia się narażenie na działanie sił fizycznych, głównie jako materiał na wibroizolacje, np. podkłady pod maszyny oraz jako warstwa ochronna w wielu gałęziach przemysłu jak, np.:

    • płyty gumowe na stoły warsztatowe,
    • wykładziny na siłownie,
    • dywaniki i maty gumowe pod maszyny i urządzenia
    • wykładziny gumowe
    • pasy gumowe uszczelniające
    • odbojniki
    • uszczelki
    • maty gumowe na półki i regały
    • oraz wiele innych

Płyta gumowa SBR sprzedaż

Zapewniamy szeroki wybór grubości i formatów. W przypadku braku poszukiwanego formatu, czas produkcji to ok 1-2tygdni. W naszym sklepie wyłącznie guma od polskich producentów – zadzwoń – 780-090-280.

Więcej

Gumy SBR Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów