Kontakt

Kategorie

Informacja

Wkłady gumowe do szuflad

Wkłady gumowe do szuflad

 (0)    0

  Płyty i wykładziny gumowe

Płyta gumowa sprzedawana jest w różnej formie. Przede wszystkim są to rolki gumowe i maty gumowe, ale także pasy czy podkładki docięte na wymiar. Wszystkie wymienione produkty spełniają te same funkcje: ochronne oraz izolujące. Jeśli potrzebny jest elastyczny a zarazem trudnościeralny materiał to guma nie ma ograniczeń zastosowania. Największym zainteresowaniem cieszą się maty gumowe na wymiar, których przeznaczenie zależy tak naprawdę od pomysłu Klienta. Jednym z przykładów zastosowania mogą być wkłady gumowe do szuflad. Produkt docięty na wymiar można dopasować do każdego formatu szuflad. Ponadto zabezpiecza przed zabrudzeniem oraz zarysowaniem powierzchni i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wkładki gumowe sprawdzają się również zachowaniu czystości na regałach i półkach magazynowych.

Guma do szuflad warsztatowych - specyfikacja

Wkładka gumowa może być wykonana z płyty o powierzchni gładkiej lub wzorzystej: ryfel (paski), molet (kółka). Wszystko zależy od upodobań estetycznych Klienta. Do wyboru pozostaje również rodzaj mieszanki gumowej . Zwyczajowo jest to guma SBR ogólnego użytku, a tam gdzie istnieje ryzyko zabrudzenia olejami czy smarami warta rozważenia będzie guma NBR – olejoodporna. Także kwestią indywidualną jest decyzja o grubości maty gumowej oraz rozmiarów wkładki. Oczywiście format gumy dedykowany jest wielkością szuflady, a to jak wiadomo jest kwestią bardzo zmienną. Dlatego docinamy wkłady gumowe do szuflad na wymiar, wyłącznie na zamówienie. Nie posiadamy gotowych produktów na stanie.

Jak zamówić wkłady gumowe do szuflad ?

Wszystkie wkłady z gumy, które są docinane na wymiar zamawiającego wyceniamy indywidualnie. Cena gumy zależy przede wszystkim od grubości płyty, rodzaju mieszanki gumowej, zużycia materiału czy ilości zamawianych sztuk. Na wkłady gumowe do szuflad wybierana jest zazwyczaj dość cienka guma SBR od #1-#3mm. Dlatego należy uwzględnić minimum zakupowe w ilości 1 rolki 1,2m x 5 - 10mb, którą dotniemy na oczekiwany wymiar. Kosztorys wraz z minimum produkcyjnym i czas realizacji ustalany jest każdorazowo na zapytanie mailowe. Na podstawie oferty odbywa się produkcja. Gotowe zamówienie wysyłamy kurierem na wskazany adres.

 (0)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Leave a Comment
Captcha