Kontakt

Kategorie

Informacja

Płyty z polietylenu PE cena

Płyty z polietylenu PE cena

 (0)    0

  Tworzywa konstrukcyjne

Płyty polietylenowe są chętnie wykorzystywane z uwagi na atrakcyjną cenę. Materiał jest relatywnie lekki w porównaniu do pozostałych tworzyw, a cena za kg konkurencyjna, dzięki czemu finalna cena płyt jest atrakcyjna. Najkorzystniej można zakupić płyty z PE 300 i PE 500, odmiana PE 1000 jest już droższa. Przy wyborze płyty PE należy mieć na uwadze, że wraz ze wzrostem wartość polietylenu (300, 500, 1000) nie tylko rośnie cena, ale przede wszystkim jakość - materiał ma lepszą odporność mechaniczną. Ponadto im grubsza płyta tym jej waga jest większa, a to przekłada się również na wyższy koszt zakupu.

Płyty PE 1000, PE 500 z atestem PZH i FDA do żywności

Polietylen jest powszechnie wykorzystywany w przemyśle spożywczym z uwagi na posiadane atesty PZH i FDA. Dzięki nim tworzywo polietylenowe może być używane w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Płyty PE do żywności stosuje się jako blaty na stoły, kloce masarskie czy deski do krojenia w ubojniach. Do takiego przeznaczenia dedykowane są przede wszystkim płyty PE 500 w kolorze naturalnym lub zielonym. Polecamy tą odmianę polietylenu, gdyż łączy w sobie optymalną wytrzymałość mechaniczną i przystępną cenę.

Płyty z polietylenu cena

Cennik płyt z polietylenu uwzględnia koszt zakupu za kg materiału. Im cięższa formatka tym zakup będzie droższy. Jednak finalna cena płyty z polietylenu zależy nie tylko od gabarytów arkusza, ale również od rodzaju polietylenu. Dla płyty z polietylenu cena jest inna w przypadku arkusza tej samej grubości zależnie czy jest to PE 300, PE 500 czy PE 1000. Ponadto w przypadku kolorowych płyt z polietylenu (czarny, zielony, niebieski, czerwony) obowiązuje osobny cennik. Listwy, formatki i blaty polietylenowe cięte na wymiar wyceniamy indywidualnie, wyłącznie na zapytanie.

Płyty PE cięte na wymiar

Standardowo płyty sprzedajemy w formacie 1m x 2m lub 1,25m x 3,0m (PE 500 i PE 1000) oraz 1,5m x 3,0m (PE 300). Na życzenie Klienta docinamy płyty PE na wymiar z zachowaniem minimum logistycznego. Realizacja zamówień na niestandardowe formaty i blaty z polietylenu jest bardzo szybka. W przeciągu 72h gotowe arkusze dostarczamy firmą kurierską na wskazany adres. Zachęcamy do zakupów: 780-090-280

 

 

 (0)    0

Comments are Closed for this post