Kontakt

Kategorie

Informacja

Plandeka z nadrukiem – produkcja na wymiar

Plandeka z nadrukiem – produkcja na wymiar

 (0)    0

Zabezpieczenia z plandeki oprócz funkcji ochronnej mogą stanowić również formę reklamy. Plandeki PCV niezależnie od przeznaczenia są świetną bazą do nadruku tekstu, grafiki, czy też logo. Dzięki temu produkt spełnia swoje pierwotne zadnie, a przy tym stanowi świetną reklamę. Plandeka z nadrukiem cieszy się największym zainteresowaniem w rozwiązaniach takich jak: pokrowcekotary czy przyczepki samochodowe. Realizacje wykonywane są na indywidualne zamówienie według wytycznych zamawiającego. Cena plandeki z logo jak każdy produkt personalizowany określana jest każdorazowo pod konkretne wytyczne klienta.

Plandeka z logo

Nadruki wykonujemy wyłącznie na plandekach PCV 650 i 900 g/m2. Forma plandeki może być dowolna – od prostej plandeki okryciowej, po przesuwne kotary aż do pokrowców. Kluczowe jest podesłanie projektu graficznego, określenie miejsca i wielkości nadruku. Każda plandeka z logo wyceniana jest indywidualnie. Plandeka z nadrukiem nie wyklucza zastosowania innych udogodnień jak np.: zapięcia na suwaki, rzepy czy magnesy, a także wykonanie dowolnego oczkowania czy kieszeni na dokumenty. Wykonujemy również plandeki z oknem rewizyjnym i nadrukiem - logo znajduje się na części w kolorze (na przezroczystym materiale nie wykonujemy grafik).

Pokrowiec PCV z nadrukiem 

Plandeka z nadrukiem to skuteczna ochrona przed warunkami atmosferycznymi czy brudem, a przy tym może stanowić świetną promocję firmy. Pokrowiec z plandeki to sprawdzone rozwiązanie do zabezpieczenia maszyn, przedmiotów czy magazynowanych ładunków. Produkcja na wymiar pozwala na idealne dopasowanie do nietypowych rozmiarów i wykonanie personalizowanego produktu zgodnego z wytycznymi klienta. Zamieszenie grafiki na plandece to opcja dodatkowa i czasochłonna. Trzeba pamiętać, że plandeka z logo nie jest dostępna od ręki. Na plandeki z nadrukiem  czas oczekiwania wydłuża się o ok 1-2 dni ponad standardowe realizacje.

Gdzie kupić plandeki z nadrukiem ?

Jesteśmy sklepem internetowym i również tą droga należy składać zamówienia. W pierwszej kolejności wycenimy produkt, a po akceptacji oferty przystępujemy do działania. Gotowe zamówienia wysyłamy spedycją na wskazany adres. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży: 780-090-280.

 (0)    0

Comments are Closed for this post