Kontakt
Plandeka kotara Zobacz większe

Plandeki kotarowe

Nowy

Szukasz przegrody z plandeki na wymiar ? Dobrze trafiłeś.


Na zamówienia produkujemy kotary z plandeki PCV i PE.


Sprawdzają się idealnie jako ściany magazynowe czy drzwi zewnętrzne.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kotary z plandeki na wymiar

Jednym z bardzo popularnych zastosowań plandeki są kurtyny magazynowe. Pozwalają na stałe lub tymczasowe odgrodzenie dużych powierzchni oraz mniejszych stanowisk czy zabezpieczenie otworów wejściowych. Zakute na górnej krawędzi plandeki oczka dają możliwość przesuwania. Ta mobilność pozwala na regulowanie obszaru jaki ma być oddzielny w danej przestrzeni. Dodatkowo kotary z folii przezroczystej imitują okno i zapewniają dopływ światła. Co więcej przesłony z plandeki skutecznie chronią przed wiatrem i zimnem zapewniając komfortowe warunki pracy. 

                                                                                                              oczko kotarowe plandeki

Rodzaje przegrody z plandeki

Z uwagi na rozmaite potrzeby naszych Klientów oferta na kotary z plandeki na wymiar jest rozbudowana. Zapewniamy kilka wariantów materiałowych, a każdy z nich ma inne atuty.

Kotary PE (PP) 200g/m2 jest to wersja ekonomiczna i bardzo lekka ze względu na niską gramaturę materiału. Raczej do zabezpieczenia na stałe niż ciągłego przesuwania. Plandeki PE (PP) dostępne są w 4 kolorach: biały, jasny szary, niebieski i zielony.

Kotary PCV 650g/m2 są mocne i wytrzymałe, ale to już wyższa półka cenowa. Dostępne są w podstawowej palecie kolorystycznej RAL. Na plandece PCV istnieje możliwość wykonania nadruku, czy łączenia z folią przezroczystą.

Kotary z folią przezroczystą idealne do myjni samochodowej lub oddzielenia przestrzeni z zachowaniem dopływu światła. Kotara z oknem to połączenie plandeki PCV z pasem okiennym o maksymalnej wysokości 1,74cm. W przypadku duzych plandek może być kilka pasów.

Kurtyny spawalnicze wykonane z tkaniny PCV 650g/m2 w wersji samogasnącej. Wprawdzie iskry mogą uszkodzić materiał natomiast nie pozwalają na rozniecenie ognia.

Plandeki przesuwne montaż

Kurtyny z plandeki charakteryzują specjalne oczka kotarowe wystające ponad górną krawędź plandeki. Umożliwiające bezproblemowe przesuwanie plandeki po rurce metalowej czy lince. Wystarczające będą również zwykłe oczka zamocowane w obrzeże plandeki.

W ofercie zapewniamy również plandeki na szynach. W tym przypadku do górnej krawędzi plandeki mocowane są rolki systemowe, które przesuwają się w metalowych profilach. Szyny dostępne są w 3 metrowych odcinkach, mocowane są do sufitu lub górnej krawędzi otworu.

Kotary z plandeki sprzedaż

Wszystkie przegrody z plandeki wykonujemy na zamówienie pod wymiar Klienta. Cena kotary plandekowej zależy przede wszystkim od rodzaju materiału, wielkości oraz rodzaju elementów mocujących. Przy tak dużej ilości czynników zmiennych wszystkie wyceny przygotowujemy każdorazowo na zapytanie. Czas realizacji nie przekracza 7 dni. Gotowe plandeki wysyłamy kurierem na wskazany przez zamawiającego adres. Zachęcamy do kontaktu: 780-090-280.
      

4 Inne produkty w tej samej kategorii: