Kontakt
płyta silikonowa czerwona Zobacz większe

Płyta silikonowa czerwona grubość 3mm

Nowy

Silikon czerwony - techniczny do przemysłu grubość 3mm. Wytrzymały na wysoką temperaturę, niepalny. W sprzedaży rolki o szerokości 1,2 m i długości 10 mb oraz arkusze silikonowe na metry. Cena dotyczy 1 mb czyli 1,2 m2.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Płyty z czerwonego silikonu grubość 3mm 
Czerwony silikon techniczny

Oferujemy płyty silikonowe dla przemysłu w kolorze czerwonym o wysokiej wytrzymałości temperaturowej. Od ręki gwarantujemy nawoje czerwonego silikonu w rolkach o wymiarach: 1,2m x 10mb. Zapewniamy także docięte arkusze silikonowe na metry oraz maty z silikonu technicznego na wymiar. Cena formatek z czerwonego silikonu jest kalkulowana na zapytanie w zależności od ilości sztuk i rozmiaru. Sprzedaż internetowa płyty z silikonu technicznego jest realizowana bardzo sprawnie, a materiał dostarczany szybko przy współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi.

Charakterystyka płyty z czerwonego silikonu technicznego:


    1. kolor: czerwony
    2. temperatura pracy: od -50°C do +260°C
    3. twardość płyty silikonowej: 30-80°ShA ,standardowo ok 60°ShA +/-5°ShA
    4. wysokość maksymalna: 1,2m
    5. długość maksymalna: 10 metrów bieżących

Przemysłowe maty silikonowe czerwone 3mm zastosowanie


Płyty z silikonu czerwonego znakomicie nadają się do przemysłu maszynowego i sprawdzają się w bardzo wymagających warunkach pracy. Dużym atutem jest z brak pozostawiania śladów i zabrudzeń, jak w przypadku tradycyjnej gumy. Ponadto silikon techniczny charakteryzuje się bardzo wysoką maksymalną temperaturą pracy, jest trudnościeralny i ma dużą odporność chemiczną. Przemysłowe maty silikonowe mają szerokie właściwości użytkowe, które umożliwiają rozmaite zastosowanie, m.in.: jako uszczelnienia, izolacja oraz elastyczne zabezpieczenia. Guma silikonowa jest doskonałym produktem na:


    • elastyczne podkłady
    • guma do chwytaków
    • maty przemysłowe odporne na temperaturę
    • uszczelki silikonowe
    • pasy silikonowe
     
Arkusze z silikonu czerwonego gdzie kupić i jak zamówić ?


Gumy silikonowe przemysłowe można zakupić przez formularz zamówienia, wysyłając mail lub telefonicznie. Arkusze z silikonu docięte według wymiaru dostarczamy po wcześniejszej przedpłacie. Realizacja nie przekracza 72h. Produkty wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi na wskazany przez zamawiającego adres.

Zapraszamy do sklep internetowy z płytami silikonowymi tel 780-090-280


15 Inne produkty w tej samej kategorii: