Kontakt
Płyta silikonowa do żywności grubość 1mm Zobacz większe

Płyta silikonowa do żywności grubość 1mm

Nowy

Silikon bezbarwny - mleczny z atestem do żywności grubość 1mm. Wytrzymały na podwyższoną temperaturę, niepalny. Sprzedaż rolek o szerokości 1,2 m i długości 10 mb oraz arkuszy silikonowych na metry. Cena dotyczy 1 mb czyli 1,2 m2.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Płyty z silikonu grubość 1mm 
Silikon spożywczy transparentny

Na stałe w sprzedaży posiadamy płyty z silikonu spożywczego w kolorze transparentnym-mlecznym. Od ręki zapewniamy całe rolki gumy silikonowej w nawoju 1,2m x 10mb. Na życzenie klientów docinamy również arkusze z silikonu na metry oraz maty silikonowe na wymiar. Cena formatek z silikonu wyliczana jest każdorazowo w zależności od ilości sztuk i rozmiaru. Prowadzimy sprzedaż internetowa płyty z silikonu, a materiał dostarczamy do Klienta kurierem na terenie całej Polski.

Specyfikacja techniczna płyty z silikonu spożywczego:


    1. kolor: transparentny - mleczny
    2. temperatura pracy: od -50°C do +220°C
    3. twardość silikonu: 30-80°ShA ,standardowo ok 60°ShA +/-5°ShA
    4. wysokość maksymalna: 1,2m
    5. długość maksymalna: 10 metrów bieżących

Maty silikonowe do żywności 1mm zastosowanie


Oferowana przez nas płyta silikonowa idealnie nadaje się do przemysłu spożywczego gdyż posiada odpowiednie atesty dopuszczające do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Ponadto nie brudzi i nie wydziela zapachu. Co więcej ma bardzo wysoką maksymalna temperaturę pracy i niepalny charakter oraz dużą odporność chemiczną. Właściwości użytkowe arkuszy silikonowych pozwalają na szerokie zastosowanie jako zabezpieczenia i uszczelnienia czy izolacja. Guma silikonowa jest doskonałym produktem na:


    • podkłady silikonowe
    • mata z silikonu na blat roboczy
    • maty silikonowe do żywności
    • uszczelki silikonowe
    • pasy silikonowe
     
Arkusze z silikonu bezbarwnego gdzie kupić i jak zamówić


Gumy silikonowe do żywności można kupić korzystając z formularza zamówienia, wysyłając mail lub telefonicznie. Arkusze z silikonu docięte na wymiar wysyłamy po uprzedniej przedpłacie. Realizacja nie przekracza 72h. Produkty dostarczamy sprawdzonymi firmami kurierskimi na wskazany przez zamawiającego adres.

Zapraszamy do sklep internetowy z płytami silikonowymi tel 780-090-280


15 Inne produkty w tej samej kategorii: