Kontakt
Płyta gumowa zbrojona grubość 2 mm Zobacz większe

Płyta gumowa zbrojona grubość 3 mm

Nowy

Płyty gumowe zbrojone tkaniną o wzmocnionej strukturze typ SBR 3mm z 1 przekładką. Zależnie od grubości płyty możliwość wzmocnienia 1-3 warstwami płótna. Sprzedaż pełnych nawoi i mniejszych odcinków ciętych na metry. Cena dotyczy 1 mb czyli 1,2 m2.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Płyty gumowe zbrojone grubość 3mm

Na stałe w naszej ofercie znajduje się guma zbrojna płótnem. Wzmocnienie płyt gumowych tkaniną jest powszechnie stosowane w celu polepszenia wytrzymałości mechanicznej materiału. Zapewniamy płyty gumowe SBR zbrojone, płyty gumowe NBR zbrojone, płyty gumowe EPDM zbrojone oraz Płyty NR-L zbrojone. Zależnie od grubości płyty, zbrojenie może mieć od 1 do warstw płótna. Standardowo płyty gumowe zbrojone sprzedajemy zarówno w arkuszach jak i pełnych rolkach o szerokości 1,2 m i długości 5 i 10 m. Powyżej grubości #20mm maty gumowe z przekładkami dostępne wyłącznie w formatach 1m x 1m. Zapewniamy możliwość cięcia płyty gumowe na wymiar oraz sprzedaż gumy zbrojone na metry. Koszt zakupu formatek gumowych wyliczamy każdorazowo na zapytanie uwzględniając format i ilość. Gotowe zamówienia dostarczamy kurierem na terenie kraju.

     

Płyty gumowe z przekładkami - charakterystyka

    1. kolor: czarny
    2. mieszanka gumowa: SBR, NBR, EPDM, NR-L
    3. twardość gumy: 50- 80°ShA , standardowo ok 65 +/-5 °ShA
    4. wysokość: 1,2m (na zamówienie produkujemy rolki 1400mm)
    5. długość: max 15 metrów bieżących , minimum 1mb
    6. grubość: #3mm
    7. zbrojenie tkaniną: 1-2 przekładki
    

Maty gumowe z przekładkami grubość 3mm zastosowanie

Płyta gumowa zbrojona posiada wszystkie właściwości mieszanki gumowej, z której została wykonana. Wyróżnia się jednak znacznie lepszą odpornością na obciążenia mechaniczne. Wzmocniona struktura  powala na wykorzystanie w aplikacjach ruchomych i wymagających większej wytrzymałości.

    • płyta gumowa do wycinania uszczelek
    • płyta gumowa do taśmociągu
    • mata gumowa o zwiększonej wytrzymałości
    • itd.
    

Kup płyty gumowe zbrojone 3mm w arkuszach, jak zamówić ?

Najprościej i najszybciej można zakupić nasze produkty poprzez formularz zamówienia, wysyłając mail lub telefonicznie. Wszystkie realizacje niestandardowe, np na gumy cięte wykonujemy po otrzymaniu przedpłaty. Czas realizacji zwyczajowo nie przekracza 72h, w innym wypadku uzgadniamy termin z Klientem.


Sprzedaż internetowa płyt gumowych tel 780-090-280

30 Inne produkty w tej samej kategorii: