Kontakt

Kategorie

Informacja

Wykładzina gumowa na podłogę do garażu, warsztatu czy magazynu

Wykładzina gumowa na podłogę do garażu, warsztatu czy magazynu

 (0)    0

  Płyty i wykładziny gumowe

Płyty gumowe to świetne rozwiązanie do zabezpieczenia posadzki w miejscu pracy. Wykładzina gumowa na podłogę w pomieszczeniu gospodarczym nie tylko zapewni lepszą estetykę, łatwość utrzymania czystości, ale również izolację podłoża i wygłuszenie pomieszczenia, a co najważniejsze - bezpieczeństwo pracy.  Guma na podłogę to częsta praktyka zabezpieczająca posadzkę przed zniszczeniem. W naszej ofercie zapewniamy szeroki wybór grubości płyt oraz możliwość docięcia maty na wymiar.

Wykładzina gumowa do garażu i warsztatu

W naszej ofercie dostępne są 2 warianty: wykładzina gumowa molet krążkowy i ryfel (wąski lub szeroki). W zależności od wzoru oferujemy rolki o szerokości 1,45m dla gumy moletowanej i 1,2m dla ryfla. Ponadto można wybrać wykładzinę gumową w wersji olejoodpornej oraz wzmocnionej przekładką z tkaniny - w tym przypadku obowiązuje produkcja na zamówienie z określonym minimum zakupowym. W sprzedaży dostępne są wykładziny w zakresie grubości całkowitej :#3-10mm (podstawa + wzór) w kolorze czarnym oraz szarym a także: niebieskim, zielonym i czerwonym. Cena wykładziny gumowej rośnie proporcjonalnie do grubości płyty najkorzystniej wypada guma #3mm. Wykładzina gumowa na podłogę dostępna jest w całych nawojach po 10mb lub mat /chodników dociętych do wymiaru.

Wykładzina gumowa czy płyta gumowa na posadzkę do magazynu

Główna różnica pomiędzy wykładziną a tradycyjną płytą gumową to wzór lub jego brak. Warto podkreślić, że wykładzina gumowa na podłogę do garażu dzięki posiadanym wypukłościom spełnia funkcję antypoślizgową w warunkach suchej nawierzchni. Z kolei guma lita jest trwalsza, gdyż na całej powierzchni jest jednolita i ma taką samą grubość. W przypadku wykładziny grubość liczona jest łącznie ze wzorem czyli podstawa jest nieco cieńsza. Ponadto dla płyt gumowych tradycyjnych posiadamy większy wybór grubości, większą dostępność magazynową i obowiązują mniejsze ograniczenia odnośnie minimum zakupowego.

Wykładzina gumowa na podłogę - cięcie na wymiar

Każdą rolkę wykładziny możemy dociąć na mniejsze maty lub chodniki co zdecydowanie przyspieszy montaż. Z wykładziny gumowej o grubości #3mm oferujemy maty o dowolnym wymiarze bez konieczności zakupu całej rolki, tak samo dla płyt gumowych #3, 5, 10mm. W przypadku specjalistycznych gum, wzmocnionych czy grubych płyt minimum zakupowe ustalane jest indywidualnie. Jeśli nadal nie wiesz jaka wykładzina gumowa na podłogę będzie dla Ciebie najlepsza – zadzwoń- 780-090-280.

 (0)    0

Comments are Closed for this post