Kontakt

Kategorie

Informacja

Poliamid czarny z MoS2 dwusiarczkiem molibdenu

Poliamid czarny z MoS2 dwusiarczkiem molibdenu

 (0)    0

  Tworzywa konstrukcyjne

Poliamid czarny z MoS2 dwusiarczkiem molibdenu. PŁYTY, WAŁKI, TULEJE z czarnego poliamidu PA6 i PA6G. Szybka dostawa i szeroki wybór. ZOBACZ

      

Poliamid odlewany i wytłaczany modyfikowany dwusiarczkiem molibdenu - MoS2. Kolor czarny. Dostępne półwyroby:

       

POLIAMID CZARNY CIĘTY NA WYMIAR ZADZWOŃ - TEL KOM 780 090 280

czarny wałek z poliamidu

      

Poliamid z dwusiarczkiem nazywany jest również:  tarnamid, boramid, tecamid, ertalon, nylon lub tecast. Ten materiał należy do najpopularniejszych tworzyw konstrukcyjnych. Przez wiele osób bardzo często jest mylony z teflonem, którego symbol to PTFE.

Prowadzimy sprzedaż produktów w rozmiarach typowych standardowych oraz docinanych na wymiar. Dysponujemy możliwościami cięcia płyt na: formatki, listwy, ślizgi, płaskowniki, małe arkusze itd.

Pręty i rury tniemy na: plastry, małe wałki, małe tulejki itd

      

Sprzedaż czarnego poliamidu - hurtownia tworzyw.

Umożliwiamy Państwu zakup typowych produktów w naszym sklepie internetowym z tworzywami lub produktów docinanych na wymiar w naszej hurtowni. Aby zamówić rozmiar nietypowy bardzo prosimy o kontakt nr tel 780 090 280 lub 663 515 494. Zapytania można przesyłać również mailem na adres info@rblsklep.pl

      

      

Czarny poliamid z dwusiarczkiem MoS2 właściwości

  • niski współczynnik tarcia
  • bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna
  • duża sztywność
  • dobra udarność
  • bardzo dobra skrawalność (łatwa obróbka CNC)
  • wysoka stabilność wymiarowa
  • temperatura pracy do 100stC

      

Jaka jest różnica między czarnym poliamidem i białym poliamidem?

Tworzywa konstrukcyjne produkowane są w wersji naturalnej oraz z dodatkami, które zmieniają właściwości tworzyw. I tym przede wszystkim różni się poliamid czarny od białego. Biały to wersja bez dodatków, czyli niemodyfikowana. Natomiast czarny poliamid jest domieszkowany dwusiarczkiem molibdenu, który właśnie powoduje, że materiał zmienia kolor. Dzięki domieszkowaniu tworzywa z MoS2 są bardziej oporne na ścieranie od tworzyw bez dodatków. Poza tym inne parametry pozostają bez zmian.

      

Czarny poliamid płyty i wałki zastosowanie

Te tworzywa są bardzo łatwe w obróbce mechanicznej. Dzięki czemu bez problemu można obrabiać je na tokarkach i frezarkach. Można je ciąć, szlifować i gwintować. Bardzo często z tego materiału produkowane są: ślizgi, rolki, prowadnice, krzywki, gniazda łożysk, tulejki i inne elementy z czarnego poliamidu.

 (0)    0

Comments are Closed for this post