Kontakt

Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacja

Maty gumowe podłogowe cięte z rolki

Maty gumowe podłogowe cięte z rolki

 (0)    0

  Płyty i wykładziny gumowe

Dla wszystkich poszukujących odpowiedniego produktu dla zabezpieczenia posadzki proponujemy maty gumowe podłogowe. Wieloletnie doświadczenie utwierdza nas w przekonaniu, że płyta gumowa sprawdza się najlepiej w tym zastosowaniu. Przede wszystkim idealnie przylega do podłoża, dzięki czemu zapewnia świetną izolację o ochronę podłogi. Bardzo popularne są maty gumowe gładkie stosowane głównie jako pokrycie surowej posadzki. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się maty gumowe ryflowane. Idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie wymagane jest zapewnienie bezpieczeństwa ruchu pracowników, gdyż wzory zabezpieczają przed upadkiem. Od ręki zapewniamy całe nawoje płyt gumowych w rolkach o szerokości 1,2m i długości 5 - 10mb. Z kolei docięcie maty gumowe na metry nieznacznie wydłuża czas realizacji. Jednak jest to jedyny sposób, aby uzyskać nietypowe formaty.

W sprzedaży mata gumowa na metry – zadzwoń 780-090-280 !

 

Jaki materiał na maty gumowe podłogowe ?

Produkt może być przycięty z gumy gładkiej lub wykładziny antypoślizgowej (molet krążkowy lub ryfel). Co więcej istnieje możliwość wyboru mieszanki gumowej z jakiej ma być wykonana mata: SBR / NBR oraz dobranie grubości: #1mm - #50mm. Przy większych zamówieniach można również wybrać inny kolor poza czarnym, np.: szary, niebieski, czerwony czy zielony.

1) Mata gumowa posadzkowa ogólnego użytku (SBR) cieszy się największą popularnością. Płyta gumowa SBR jest trudnościeralna, wodoszczelna i mocna, co zapewnia długą żywotność mat. To zdecydowanie wystarczający materiał do zwyczajowego o użytkowania, a przy tym guma SBR zachęca korzystną ceną i jest dostępna od ręki.

2) Mata gumowa podłogowa olejoodporna (NBR) polecana do zastosowań, gdzie pojawia się stały kontakt ze smarami, olejem czy benzyną. Oprócz typowych właściwości gumy, ta mieszanka posiada lepszą odporność na substancje ropopochodne. Guma NBR dedykowana jest do zastosowania w warsztacie czy jako mata gumowa pod maszyny.

3) Mata gumowa antypoślizgowa docięta z wykładziny gumowej. Wzory na powierzchni maty (krążki lub ryfel) minimalizują ryzyko upadku. Szczególnie poleca się do pomieszczeń, gdzie przemieszczają się ludzie. Dostępne są w wersji SBR i NBR i grubościach: #3mm, #4mm, #5mm, #6mm, #8mm, #10mm.

W ofercie również specjalistyczna gumowa mata elektroizolacyjna i mata gumowa zbrojna płótnem o poprawionej wytrzymałości.

   

Gumowa mata podłogowa na wymiar

Wszystkie gumowe maty podłogowe docinamy z pełnych rolek. Dlatego niestandardowe formaty nie stanowią dla Nas żadnego problemu. Dzięki temu możemy ściśle dopasować wymiary pod metraż posadzki zapewniając idealne dopasowanie. Tym samym nie posiadamy gotowych mat na magazynie. Jednakże realizacja zamówień przebiega bardzo sprawnie. Z kolei współpraca z doświadczonymi firmami spedycyjnymi zapewnia szybką dostawę pod wskazany adres.

   

Gumowa mata – zastosowanie

Mata z gumy to produkt niezwykle uniwersalny z szerokim zasięgiem zastosowania i posiada szereg zalet. Przede wszystkich jest bardzo wytrzymała, gdyż ma trudnościeralny charakter. Wytrzymałość termiczna mieści się w zakresie -30 st. C. do + 80st. C., a standardowa twardość to 65 +/-5 ShA. Co więcej jest wodoszczelna i elastyczna, dzięki czemu dokładnie przylega do podłoża zapewniając precyzyjne zabezpieczenie. Z powodzeniem jest wykorzystywana m. in. jako chodniki gumowe na lodowisko, maty gumowe na regały, maty gumowe pod maszyny, gumowe maty do warsztatu. Oczywiście możliwości wykorzystania są zdecydowanie szersze i zależą od kreatywności naszych Klientów.

 

 

 

 (0)    0

Comments are Closed for this post