Kontakt

Kategorie

Informacja

Kotara z plandeki do myjni samochodowej

Kotara z plandeki do myjni samochodowej

 (0)    0

Plandeki są uniwersalnym materiałem stosowanym głównie w celach ochronnych, ale także jako przesłony i przepierzenia w celu oddzielenia stanowisk czy pomieszczeń. Dużą popularnością cieszą się kurtyny z plandeki z możliwością przesuwania, dając możliwość odgrodzenia tymczasowego lub na stałe. Przykładem takiego rozwiązania jest kotara z plandeki do myjni samochodowej. Produkcja odbywa się na zamówienie, plandeki są wykonywane na wskazany przez Klienta wymiar. Przesłony z plandeki do myjni samochodowej mogą być w jednolite w dowolnym kolorze lub z pasem folii przezroczystej. Zakute na krawędzi plandeki oczka umożliwiają szybki montaż oraz przesuwanie po lince. Plandeka do myjni samochodowej wykonywana jest z grubej i wytrzymałej tkaniny PCV 650g/m2, która świetnie się sprawdza zarówno podczas upałów jak i mrozów do -30st.C.

Montaż plandeki do myjni samochodowej

Kotara z plandeki do myjni samochodowej ma zazwyczaj zakute oczka montażowe wyłącznie na górnej krawędzi w odległości co 50 cm. Zależnie czy ma być to montaż na stałe czy rozwiązanie przesuwne można zastosować 2 rodzaje oczek. W pierwszym przypadku standardowe oczka do zaczepu wgrzane są w materiał. Z kolei w rozwiązaniach mobilnych stosuje się oczka kotarowe, które wystają ponad górną krawędź plandeki co ułatwia płynne przesuwanie przesłony po lince czy rurce. Przegrody z plandeki do myjni samochodowej to produkt spersonalizowany nie tylko pod kątem wymiaru czy elementów mocujących, ale również szerokiej palety kolorystycznej. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nadruku logo zgodnie z przesłanym projektem.

Kotara z plandeki do myjni samochodowej - sprzedaż

Z uwagi na fakt, że przegrody do myjni samochodowych wykonujemy tylko na zamówienie to należy liczyć się z tym, iż nie jest to produkt dostępny od ręki. Cena kotary z plandeki kalkulowana jest indywidualnie - przede wszystkim na podstawie zużytego materiału. Koszty zakupu rosną w przypadku wykonania pasa folii przezroczystej czy zastosowania uchwytów kotarowych oraz nadruku logo. Gotowe zamówienia wysyłamy kurierem na wskazany adres. Czas realizacji nie przekracza 7 dniu. Zachęcamy do kontaktu z biurem handlowym: 780-090-280.

 (0)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Leave a Comment
Captcha